Jak můžu objednat zboží?

Objednávky můžete jednoduše vytvořit zde na eshopu. V případě potisku snadno vložíte v objednávce grafiku nebo text, který budete chtít na náramek umístit. Pro bližší specifikace nebo složitosti designu, můžete objednávky zasílat na email: idfix@idfix.cz. Následně Vám zašleme grafický náhled ke schválení tisku a po odsouhlasení bude Vaše objednávka realizována.

Jaké jsou možnosti platby?

– Hotově nebo platební kartou na prodejně

Pokud zvolíte dopravu formou osobního odběru, lze uhradit objednávku platební kartou nebo hotově při převzetí zboží.

– Platba převodem na bankovní účet

Pokud u objednávky zvolíte platbu převodem na bankovní účet, bude Vám zaslaná faktura pro úhradu zboží na Váš email. Po uhrazení bude zboží ihned expedováno.

– On-line platební kartou

Jakmile vytvoříte a odešlete objednávku, budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu GoPay, kde jednoduše uhradíte nákup pomocí platební karty (MasterCard nebo VISA).

Jaký je způsob dopravy?

-OSOBNÍ ODBĚR

Zboží je možné vyzvednout osobně na prodejně. Před vyzvednutím prosím vyčkejte, než Vám dojde sms nebo email o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Najdete nás na Vojanova 2471/2b Brno – Židenice. Jsme tu každý pracovní den od 9-17 hod.

-BALÍKOVÁ SLUŽBA DPD DO 24 HOD

Doručování zásilek pomocí služby DPD je do 24 hodin. Je však nutné objednat zboží do 12:00. Objednávky, které přijdou po 12:00 nebo nebudeme mít schválený grafický náhled, budou expedovány další den.

-VÝDEJNÍ MÍSTA PICKUP DPD

Nově pro klienty nabízíme službu DPD Pickup, kde si můžete jednoduše zvolit výdejní místo, kam Vám máme balíček doručit. Zásilky jsou na výdejním místě uloženy 7 dní.

Co když ještě nevím, které pásky jsou pro mě nejlepší?

Pokud váháte, která varianta je pro Vás ta pravá nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na idfix@idfix.cz nebo telefonicky na tel: +420 602 718 611, rádi Vám se vším poradíme a pokusíme se pro Vás zvolit nejvýhodnější a nejlepší variantu.

 

Mohu si zakoupit náramky na místě bez předchozí objednávky?

Ano, na prodejně jsme každý pracovní den 9-17 hod. Vyberete si z velkého množství barev a druhů náramků.  EcoSoft a Soft tyvek náramky jsme schopni potisknout na počkání.