Obaly | Identifikační náramky IDFIX

Shop Home Kontakt Sortiment
IDFIX – Identifikační náramky » Obaly

Návrh, výroba a potisk obalů

Již od počátku založení v roce 1995 se naše firma snažila o vytvoření komplexní produkční agentury, která nabízí zákazníkovi servis v oblasti designu a výroby obalů a reprezentativních tiskovin, firemních materiálů atd...

Spoluprácí s našimi klienty se podařilo vytvořit rozsáhlé portfolio prací, které jsou originální jak graficky, designem, navrženými konstrukcemi tak i v samotném zpracování jednotlivých zakázek.

S výsledky naší práce je možné se setkat jak ve formě obalů např. na potraviny, spotřební zboží..., tak i na veletrzích a prezentacích firem, kde se daný výrobek v námi navrženém obalu,katalogu atd. musí prodávat doslova sám a na první pohled. Firma F.I.Z. chce se zákazníkem spolupracovat do té míry, aby se jejich výrobky na trhu co nejlépe prosadily a firma se co nejlépe prezentovala.

Víme jak je těžké orientovat se v současné nabídce na trhu a vybrat tu správnou firmu v případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme ukázky našich prací, popřípadě při konkrétním zadání zpracujeme návrhy dle Vašich požadavků.

Skládačková lepenka

Skládačková lepenka je jedinečný materiál, používaný na výrobu obalů všech typů. Jeho přednostmi jsou především v možnosti potisku ofsetovou technologií a možnost použití nejrůznějších gramáží od 100 – do 550 gr.

Nabízíme rovněž různé druhy povrchových úprav a to tiskový a parciální lak, UV lak nebo laminaci. Samozřejmostí je potisk CMYK.

Zašlete nám Váš požadavek a naši pracovníci Vám zašlou podrobnou cenovou nabídku.

Kartonáž

Obaly z vlnitých lepenek nabízejí nekonečné množství použití ve všech odvětvích lidské činnosti. Setkáváte se s nimi na každém kroku ať se jedná o přepravní obaly bez potisku až po prodejní display se složitým, několikabarevným potiskem. Jejich likvidace je poměrně jednoduchá a vliv na zatížení životního prostředí je minimální, což je v dnešní době jeden z rozhodujících faktorů.

Zašlete nám Váš požadavek a naši pracovníci Vám zašlou podrobnou cenovou nabídku.

Kašírované obaly

Obal vyrobený kašírováním spojuje výhody vlnité lepenky po stránce pevnosti a skládačkové lepenky, která zaručuje obalu perfektní vzhled a možnost designu. Jedná se o pravděpodobně o to nejdokonalejší, co může současný papírový obal nabídnout.

Naše firma nabízí obaly kašírované na otevřenou mikrovlnu skl. lepenkou o gramáži od 230 gr. Potisk CMYK + možnost 4 direktních barev. Nabízíme rovněž různé druhy povrchových úprav a to tiskový a parciální lak, UV lak nebo laminaci.

Zašlete nám Váš požadavek a naši pracovníci Vám zašlou podrobnou cenovou nabídku.

Merkantilní tisk

Tisk propagačních tiskovin, katalogy, letáky, prospekty, leporela,etikety – možnost alu papír, zlatá ražba... mailingové akce.

Kompletní zpracování tiskovin od A až po Z. Fotografie (Digitální foto), grafická zpracování, kvalitní tisk, knihařské zpracování, povrchová úprava, lamino, UV lak, parciální UV Lak atd.

Zašlete nám Váš požadavek a naši pracovníci Vám zašlou podrobnou cenovou nabídku


Akční nabídka